Turniej Wiedzy Pożarniczej

Nasze sukcesy w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem “Młodzież zapobiega pożarom”.

I miejsce zdobyła Natalia Smoła uczennica III klasy oddziału gimnazjalnego w Siołkowej i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

II miejsce dla Martyny Kogut również z III klasy oddziału gimnazjalnego

III miejsce Benedykt Świgut z klasy V w kategorii młodszej.

Turniej odbył się 12.03.2019 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej Niżnej. Wzięli w nich udział uczniowie z terenu Miasta i Gminy Grybów. Uczestniczyli oni w 3 kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa I-VI, VII-III gimnazjum i liceum. Turniej jest okazją do zaprezentowania swojej wiedzy z zakresu ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pozostałym uczniom za reprezentowanie naszej szkoły!!!
Uczniowie zostali przygotowani do turnieju przez Pana Stanisława Migacza – dziękujemy!