Gminne Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym

(8 stycznia 2020 r.) W Białej Niżnej zostały rozegrane Zawody w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców, rocznik 2007 i młodsi. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Siołkowej w składzie Karol Niepsuj , Karol Dziedziak, Bartosz Niepsuj, Danie Radziak, Michał Mikulski wzięli udział w zawodach . Po zaciętej rywalizacji klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców wygląda następująco:
I miejsce Jakub Mól? SP Biała Niżna
II miejsce Karol Niepsuj ?SP Siołkowa
III miejsce Jakub Siedlarz? SP Ptaszkowa 2
Dodatkowo został rozegrany Turniej w Tenisie Stołowym wśród dzieci z klas 1-3 .Wyniki końcowe Turnieju.
I miejsce Michał Mikulski ?SP Siołkowa
II miejsce Jędrzej Kiełbasa ?SP Ptaszkowa 2
III miejsce Jakub Sekuła? SP Binczarowa
Karol Dziedziak zajął V miejsce i awansował do zawodów międzygminnych.
Gratulacje dla naszych zawodników i Pana Piotra!!!