Kuchnia i jadalna po gruntownym remoncie

W ramach projektu „Posiłek w domu i w szkole”, kuchnia i jadalnia w Szkole Podstawowej w Siołowej zostały poddane gruntownemu remontowi i wyposażone w nowoczesny sprzęt kuchenny. Prace remontowe, prowadzone przez firmę budowlaną „Głowczyk” – Piotr Główczyk z Siołkowej, polegały na: wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnej i oświetlenia, wymianie starej wylewki na nową w kuchni, położeniu płytek na ścianach i podłodze oraz wyrównaniu  i wymalowaniu ścian.     

W jadalni mamy nową posadzkę, wymalowano ściany i położono żywicę. Stare drzwi, łączące korytarz z jadalnią, wymieniono na nowe, aluminiowe. W ramach wyposażenia, które zostało dostarczone przez firmę „24Gastro” – Paweł Brdej z Nowego Sącza, zakupiono: nową kuchnię gazową, piec konwekcyjny, obieraczkę do ziemniaków, taboret gazowy oraz nowe zlewy. W trakcie  remontu  pojawiły się dodatkowe prace, które należało wykonać, a więc: remont toalety dla personelu kuchennego, szatni, magazynów
i korytarza, który prowadzi do kuchni. Wykonano też, ze środków pochodzących z  budżetu szkoły, profesjonalną wentylację zewnętrzną,
o którą już niejednokrotnie dopominały się SANEPID i służby kominiarskie. Prace związane z wykonaniem wentylacji wykonała firma „24Gastro Paweł Brej”.

Firmom:  „Główczyk” – Piotr Główczyk i „24Gastro” Paweł Brdej serdecznie dziękuję za rzetelne i terminowe wykonanie prac, za podpowiadanie właściwych rozwiązań w pojawiających się trudnych sytuacjach oraz za miłą współpracę.

Panu Jackowi Migaczowi Wójtowi Gminy Grybów, dziękuję za przekazanie  środków finansowych na wykonanie dodatkowych prac remontowych.

Podziękowania pragnę również złożyć Radzie Rodziców za sfinansowanie zakupu dwóch profesjonalnych baterii prysznicowych do zmywalni naczyń.

Dziękuję również Paniom: Agacie, Beacie, Jadwidze i Edycie  za: wypucowanie, wymycie, wyszorowanie pomieszczeń, naczyń i sprzętu kuchennego, aby od 1 września kuchnia mogła rozpocząć swoją pracę.

Szczególnie serdecznie i gorąco pragnę podziękować panom: Piotrowi, Mikołajowi i Dawidowi za wykonanie ogromu prac związanych z przygotowaniem pomieszczeń pod remont. To dzięki Wam  prace zostały wykonane w terminie. Panowie jesteście Wielcy!!!!

                                                                                           Dyrektor Jolanta Dróżdż