Mini koncert artystów ze Szkoły Muzycznej I st. w Korzennej

Dnia 12 kwietnia w naszej szkole rozbrzmiewały różnorodne instrumenty. Od rana gościliśmy uczniów i nauczycieli ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Korzennej.

Przybyli do nas, aby promować swoją szkołę, rozbudzić wśród uczniów zamiłowanie do muzyki, ukazać możliwości rozwijania talentów muzycznych i tym samym zachęcić do uczęszczania do szkoły muzycznej.  Na początku odbyły się mini recitale muzyczne w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Korzennej wraz z nauczycielami.  O perspektywach jakie daje szkoła opowiedział p.o. dyrektora placówki Pan Piotr Górski, który wykonał na klarnecie utwór muzyczny pt. “Polka dziadka”. 

Następnie Pani Marzena Zaremba-Jasiurkowska – nauczycielka fletu poprzecznego poprowadziła wśród uczniów quiz na temat znajomości poszczególnych instrumentów muzycznych. 

Mamy nadzieję, że prezentacja przysporzy Szkole Muzycznej I st. w Korzennej kolejnych adeptów pragnących rozwijać swoje pasje muzyczne.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi, nauczycielom i uczniom Szkoły Muzycznej I st. w Korzennej za przybycie i zaprezentowanie szkoły.