Wręczenie nagród i pożegnanie klasy VIII

Oj! Działo się u nas dzisiaj, działo! Za nami wiele pięknych i wzruszających chwil. W tym wyjątkowym dniu pożegnaliśmy się z wieloletnią nauczycielką naszej szkoły Panią Bożeną Bacią – Kmak, która w tym roku odchodzi na emeryturę. Dzisiaj również pożegnała się z nami klasa 8, która uroczyście przekazała sztandar szkoły młodszym kolegom oraz złożyła podziękowania nauczycielom i rodzicom. Ponadto, odbyło się rozdanie nagród dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce, angażowali się w życie szkoły i brali udział w konkursach. Nagrody ufundowane były przez Radę Rodziców oraz Wójta Gminny Grybów.

Pani Dyrektor wręczyła również podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców. Teraz czekamy tylko na świadectwa i utęsknione wakacje.☀️🏊🏄