Uroczyste zakończenie roku szkolnego: wręczenie nagród oraz pożegnanie absolwentów kl. VIII i III gimnazjum.

17 czerwca zostały wręczone nagrody dla uczniów klas młodszych, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję w roku szkolnym 2018/2019. Gratulujemy najlepszym z najlepszych!!!

18 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy niezwykle wzruszającą uroczystość. Pożegnaliśmy dwa roczniki uczniów- klasę 8 oraz 3 gimnazjum. Najpierw nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru młodszym kolegom. Następnie uczniowie kończący szkołę otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, reprezentowanie szkoły w konkursach oraz pracę społeczną na rzecz szkoły i środowiska. Pani Dyrektor wręczyła także listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom. Na koniec odbyła się akademia, podczas której uczniowie dziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i edukację. Nie zabrakło też wspomnień i zabawnych scenek z życia obu klas. Całość, jak zwykle, uświetnił Zespół “Synkopa”. Potem nastąpiły dłuuuugie pożegnania, którym nie było końca.