Majówka na Sportowo: Turniej Piłki Halowej i Piknik dla Mieszkańców Siołkowej!

Wspaniałe wieści dla wszystkich miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu! Już niedługo, bo 18 maja, na terenie naszej urokliwej wsi Siołkowa odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod tytułem “Majówka na Sportowo” – turniej piłki halowej połączony z piknikiem dla całych rodzin!

Ta sportowa majówka to doskonała okazja do integracji społeczności, rywalizacji sportowej i wspólnego spędzenia czasu. Wszyscy mieszkańcy Siołkowej oraz absolwenci szkoły ZSP Siołkowa są serdecznie zaproszeni do udziału!

Co nas czeka podczas Majówki na Sportowo?

 • Turniej Piłki Halowej: Rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych.
  • Pierwsza kategoria to drużyny składające się z uczniów szkoły w Siołkowej.
  • Druga to zespoły złożone z uczniów szkół średnich i starszych mieszkańców wsi.
 • Zgłoszenia drużyn:
  • Dla kategorii 1 (dzieci szkół podstawowych) – zgłoszenia należy dokonać w szkole u Pana Piotra Fydy.
  • Dla kategorii 2 (szkoły średnie i starsi): Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz zamieszczony poniżej artykułu.
 • Wymagania:
  • Każda drużyna składać się będzie z czterech zawodników oraz jednego rezerwowego.
  • Dla kategorii 2 (szkoły średnie i starsi) istnieje warunek, że jeden z zawodników musi mieć minimum 40 lat, a drugi minimum 30 lat. Ma to na celu zachęcenie osób starszych do aktywności sportowej i integracji pokoleń.
 • Poczęstunek: W trakcie turnieju odbędzie się również poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców, a dochód z niego zostanie przeznaczony na doposażenie szkoły.
 • Nagrody: Turniej będzie rozgrywany o puchar Wójta Gminy Grybów. Dla zwycięzców przewidziane są także medale, a dodatkowo zostaną wręczone statuetki dla najlepszego zawodnika oraz najlepszego bramkarza.

Nie czekaj! Zgłoś swoją drużynę już teraz i dołącz do naszej sportowej majówki!

Zapisy trwają do 18 maja (środa)

Bądźmy razem podczas Majówki na Sportowo, spędźmy razem aktywnie czas i cieszmy się wspólnie przyjemnością rywalizacji sportowej!

Zapraszamy serdecznie!