Ferie na stoku w Cieniawie uczniów ZSP z Siołkowej

Ferie na stoku w Cieniawie uczniów  Szkoły Podstawowej  i  Gimnazjum z Siołkowej

     Grupa 28 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siołkowej pierwszy tydzień ferii spędziła na stoku w Cieniawie. Dzięki dofinansowaniu do karnetów przez Pana Wójta Gminy Grybów Piotra Kroka, młodzież i dzieci musiała sobie pokryć tylko koszt przejazdu autobusem. Uczniowie, którzy uczestniczyli w wyjazdach byli w różnym przedziale wiekowym (od kl 0 do kl III gimnazjum). Dzięki takim wyjazdom przez dwie godziny mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach i aktywnie spędzać wolny czas z dala od telewizji i komputera.


Dziękujemy Panu wójtowi, szkole w Siołkowej i opiekunom za zorganizowanie wyjazdu.
Dziękujemy również Panu Michałowi Bergańskiemu za wykonanie i udostępnienie zdjęć.