II miejsce dla Natalii Smoły w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Dnia 4 kwietnia 2019 r. roku w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zostały przeprowadzone powiatowe eliminacje  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczennica kl. III oddziału gimnazjalnego Natalia Smoła zdobyła II miejsce i tym samym zakwalifikowała się na szczebel wojewódzki, który odbędzie się 27 kwietnia w Wieliczce.
W turnieju uczestniczyli uczniowie w 3 kategoriach wiekowych: 1 kategoria klasy IV-VI,  2 kategoria klasy VII, VIII z odziałem gimnazjalnym oraz szkoły ponadpodstawowe z terenu powiatu nowosądeckiego. Turniej składał się z dwóch części: pisemnej (test) oraz ustnej, w której należało się wykazać nie tylko dużą wiedzą teoretyczną, ale również znajomością sprzętu pożarniczego.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach wojewódzkich!!!