Zbiórka darów dla Ukrainy – podsumowanie akcji

W listopadzie 2022 r. została ogłoszona akcja charytatywna w Szkole Podstawowej w Cieniawie i w Siołkowej, podczas której cała społeczność szkolna: dyrektor, nauczyciele, uczniowie wraz z rodzicami, pracownicy obsługi oraz mieszkańcy brali udział w zbiórce darów przeznaczonych dla Ukrainy. Akcja zakończyła się sukcesem, zebraliśmy dużą ilość najpotrzebniejszych rzeczy!

W dniu 28 grudnia spakowane dary zostały odebrane przez koordynatora akcji z Ukrainy Pana Tarasa Hatala wraz z kierowcą, gdzie wyruszyły bezpośrednio do Tarnopola, a stamtąd trafią do najbardziej potrzebujących.

Serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza Jasińskiego z Cieniawy za zainicjowanie akcji, pomoc w przeprowadzeniu i udostępnienie pomieszczenia na przechowanie darów.

             Wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą prośbę, serdecznie dziękujemy!