Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tym czasie kochani Dziadkowie obdarzani są przez wnuczęta szczególnymi dowodami miłości. Dnia 01.02.2019 r. o godz. 12.00. do naszej szkoły, na zaproszenie dzieci z przedszkola, licznie przybyli Dziadkowie, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych Gości przedszkolaki przygotowały wspaniały program artystyczny pt.: “Wesoła zgraja św. Mikołaja” Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która serdecznie przywitała miłych Gości w progach naszej szkoły i złożyła wszystkim przybyłym serdeczne życzenia.
Na początek przedstawienia dziewczynki z najmłodszej grupy zatańczyły przepiękny taniec do klimatycznej pieśni pt.: Alleluja i wprowadziły wszystkich w odświętny nastrój. Następnie na scenie pojawiły się skrzaty, aniołki, gwiazdeczki, elfy i renifery, które, chcąc ratować Święta, pomagały św. Mikołajowi. Program artystyczny zapewnił przybyłych Gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności taneczne, aktorskie oraz wokalno – muzyczne.
W II części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezencikami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.
Cieszymy się, że w tym roku zaszczyciła nas swoją obecnością wyjątkowo duża liczba Babć i Dziadków. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom, którzy nie tylko dowieźli honorowych Gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
Na zakończenie pani Dyrektor podziękowała serdecznie paniom wychowawczyniom przedszkolaków oraz paniom opiekunkom za przygotowanie pięknej uroczystości. Kochanych Dziadków natomiast zaprosiła do naszej szkoły w przyszłym roku.