II miejsce dla Zespołu “Synkopa” w Powiatowym Konkursie Popularyzującym Twórczość Zespołu PECTUS

15 maja w Zespole Szkół Zawodowych w Bobowej miała miejsce III Edycja Powiatowego Konkursu Wokalno – Muzycznego Popularyzującego Twórczość Zespołu PECTUS. Zespół “Synkopa” w regulaminowym 5-cio osobowym składzie tj. Weronika Klocek, Kamila Hasior, Aleksandra Niepsuj, Dominika Smoła, Natalia Smoła wyśpiewał II miejsce. Poziom Konkursu był bardzo wysoki i tym większe należą się wszystkim słowa uznania.

Natomiast 16 maja zdobywcy I i II miejsca w kategorii zespół i solista wzięli udział w koncercie finałowym z udziałem członków grupy PECTUS oraz władz samorządowych. Odbyło się m.in. uroczyste wręczenie dyplomów, multimedialny quiz z wiedzy o zespole Pectus, w którym Natalia Smoła zdobyła III miejsce. Na uroczystą galę przyjechali również uczniowie z klas VII i VIII z naszej szkoły.  

Serdecznie gratulujemy udanego występu naszym utalentowanym uczestniczkom oraz w szczególności panu Marianowi Bergańskiemu za przygotowanie do Konkursu i opiekę nad zespołem.

Zespołowi życzymy dalszych sukcesów!!!