Wyjazdowa lekcja techniki w Miasteczku Ruchu Drogowego w Korzennej

W piątek 10 maja uczniowie 4 klasy, którzy przygotowują się do uzyskania Karty Rowerowej brali udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach w zakresie bezpiecznego poruszania się rowerem po drogach. Każdy uczeń pod czujnym okiem nauczyciela miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zastosowania przepisów Ruchu Drogowego w praktyce.  Pogoda i humory dopisały, każdy z takiej formy zajęć był zadowolony. Kolejny wyjazd połączony z egzaminem planowany jest za tydzień.

Zajęcia te są przeprowadzane w ramach innowacji pedagogicznej mającej na celu przygotowanie uczniów do bezpiecznego i odpowiedzialnego poruszania się po drogach. 

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Dariusza Brończyka, dyrektora Szkoły Podstawowej w Korzennej, za udostępnienie Miasteczka.