Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

Z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, w dniu  17 grudnia, cała społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w przepięknych Jasełkach w wykonaniu dzieci przedszkolnych. Spektakl został przygotowany przez Panią Kingę Matuszewską, Paulinę Machaj, Magdalenę Krok, Małgorzatę Święs, Edytę Blicharz. Uzupełnieniem całości była oprawa muzyczna i nagłośnienie o które dba pan Marian Bergański.

W tym dniu został również rozstrzygnięty Konkurs na tradycyjny stroik bożonarodzeniowy.  W kategorii klas młodszych wygrała Helenka Wojciechowska z klasy II, która wykonała piękną szopkę wyłącznie z naturalnych materiałów, drugie miejsce wywalczyła Nikola Totoś, a trzecie Bartek Salamon.
Wśród starszych uczniów wygrała Wiktoria Lichoń z klasy V, drugie miejsce zajęła Ewelina Kita, a trzecie Hubret Fyda.
Zwycięscy otrzymali z rąk Pani Dyrektor ciekawe nagrody, a wszyscy pozostali, którzy zaangażowali się w akcję tworzenia stroików dla mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Białej Niżnej, obdarowani zostali słodkimi upominkami. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Niech Boża Dziecina obdarza swoimi łaskami, a Nowym 2022 Roku przyniesie wszystkim radość i pokój.