Synkopa

Kolejny sukces zespołu “Synkopa”

W dniu wczorajszym (tj. 13.04.2016r.) zespól “Synkopa” działający przy Zespole-Szkolno-Przedszkolnym w Siołkowej wziął udział w “VIII powiatowym konkursie zespołów instrumentalnych i wokalno-instrumentalnych” w Starym Sączu pod patronatem starosty nowosądeckiego Pana Marka Pławiaka. W konkursie brało udział 16 zespołów podzielonych na kilka kategorii. Nasz zespół w swojej kategorii zajął pierwsze miejsce.

Synkopa wykonała 2 utwory: “Ciągle pada”  i “Bez nazwy”.

Skład zespołu: Weronika Klocek (melodyka), Jonasz Niepsuj (flet altowy), Aleksandra Niepsuj (skrzypce), Martyna Fyda (flet poprzeczny), Karolina Łosowska (gitara), Martyna Gruca (flet prosty), Julia Mędoń (gitara), Patryk Rola (konga), Kamila Gryboś (marakasy), Aleksandra Klocek (skrzypce).

Ponadto Weronika Klocek brała udział w Powiatowym Konkursie Młodych Wokalistów w Korzennej gdzie zakwalifikowała się do finału który był organizowany w Starym Sączu.

Panu Marianowi Bergańskiemu – opiekunowi zespołu synkopa serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.