Gminne Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ptaszkowej

5 kwietnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Ptaszkowej odbyły się Eliminacje Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych z terenu Gminy Grybów

Turniej przeprowadzany jest 2 kategoriach wiekowych:

Uczniowie w wieku 10-12 lat (rocznik 2010 i młodsi) jako Grupa I (drużyna składająca się obowiązkowo z 2 dziewczynek + 2 chłopców) oraz pozostali uczniowie jako Grupa II (3 uczniów w dowolnej konfiguracji).

W Turnieju wzięło udział 8 szkół w kategorii rocznika 2010 i młodsi oraz 7 szkół w kategorii starszej. W walce drużynowej liczy się wiedza z zakresu ruchu drogowego oraz umiejętności jazdy na rowerze podczas pokonywania toru przeszkód.

Naszą szkołę w kategorii młodszej reprezentowali uczniowie kl. V: Monika Hotloś, Weronika Ogorzałek, Jakub Bodziony  i Dawid Radziak, którzy zdobyli VI miejsce. W kategorii starszych Karol Dziedziak, Kacper Nowak i Jakub Blicharz z kl. VIII. Chłopcy wywalczyli III miejsce.

Gratulujemy wyników i ducha walki!